Rugpjūčio 12 d. Sakralinio meno centre vyko jau šeštadis festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ koncertas „Lietuvos šimtmetis su nacionaliniu instrumentu”.
Atlikėjai: Vytautas Kiminius (birbynė), styginių kvartetas „Art Vio”.
Nuotraukos Anykščių menų centro




