Kviečiame dalyvauti floristinių kilimų konkurse „Po šituo stogu“
Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti floristinių kilimų konkurse!
KADA: Anykščių miesto šventės metu, liepos 24–25 dienomis Šių metų TEMA: „Po šituo stogu“ REGISTRACIJA: užpildytų ir organizacijos vadovo arba įgalioto asmens pasirašytų paraiškų su priedais lauksime iki liepos 1 d. 10 val. el. p. floristiniai.anyksciai@gmail.com
Konkurso dalyviai varžysis konkursinėse A, B ir C grupėse. Laimėtojų laukia piniginiai prizai. Šiemet įsteigti 2 papildomi prizai Anykščių rajono bendruomenėms. Taip pat padidintos dalyvavimo konkurse išlaidų kompensacijos.
Floristinių kilimų konkurso „Po šituo stogu“ tikslas – populiarinti ir garsinti Anykščius, ugdyti visuomenės saviraiškos ir meninės interpretacijos poreikį, atskleidžiant gamtos dovanų grožį, savitumą bei žmonių galimybes. Prisijunkite ir kurkime šį grožį kartu!