Birželio 24 d. Sakralinio meno centre vyko festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ atidarymo koncertas.
Atlikėjai:
Tadas Motiečius (akordeonas), Gleb Pyšniak (violončelė), Simona Zajančauskaitė (fortepijonas)
Programoje skambėjo:
Gleb PYŠNIAK, violončelė
Simona ZAJANČAUSKAITĖ, fortepijonas
R. Schumann “Drei Fantasiestücke”
S. Rachmaninov Sonata violončelei ir fortepijonui g-moll, III d.
A. Šenderovas “Dvi Sulamitos giesmės”
D. Shostakovich Sonata violončelei ir fortepijonui d-moll, II d.
Gleb PYŠNIAK, violončelė
Tadas MOTIEČIUS, akordeonas
A. Kačanauskas “Prie Nemunėlio” (liet. liaudies daina)
M. da Falla “Populiarioji ispaniška siuta”
A. Piazzolla “Adios Nonino”, “Cafe 1930”, “Le Grand Tango”
FESTIVALIO PROGRAMA
Nuotraukos Anykščių menų centro


