Keletas spalvingų, įvairiomis technikomis kurtų, Anykščių meno mokyklos dailės skyriaus absolventų baigiamųjų darbų, eksponuojamų Anykščių koplyčioje (Vilniaus g. 36)
Parodą galite aplankyti iki š. m. birželio 28 d.