Anykščių menų centras | Šeštasis festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ koncertas! 

Šeštasis festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ koncertas!

25 Rgp Šeštasis festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ koncertas!
Print Friendly, PDF & Email

2020 m. rugpjūčio 28 d. Sakralinio meno centre  – Angelų muziejuje (Vilniaus g. 11, Anykščiai)  kamerinio  ansamblio  „Vilniaus   arsenalas“ koncertas Vasaros divertismentas“

                                          Laima Šulskutė (fleita)

                                          Rolandas Romoslauskas (altas)

                                          Sergejus Okruško (klavesinas)

                                         Solistė  Aistė Pilibavičiūtė (sopranas) 

Kamerinis ansamblis „Vilniaus arsenalas“ kviečia į koncertą „Vasaros divertismentas“. Gyvenimiško šurmulio apsuptyje klausytojų laukia intriguojantis  susitikimas su žinomais atlikėjais, soliste Joana Gedmintaite ir laiko patikrinta muzika. Autentiškoje Angelų muziejaus erdvėje skambės J. S. Bacho, G. P. Telemanno,  W. A. Mozarto muzikiniai perlai bei lietuvių kompozitoriaus J. Tamulionio  kūrinio premjera.

 Daugiau apie atlikėjus:

 Kamerinis ansamblis VILNIAUS ARSENALAS

       Susibūręs 1986 m., aktyvią koncertinę veiklą ansamblis pradėjo po metų, atidarius Taikomosios dailės muziejų. Čia ansamblio rengiami koncertai tapo tradiciniais, o jo pavadinimas buvo susietas su muziejaus patalpomis, kuriose XVI–XVII a. buvo laikomi ginklai. 1998 m. įrašė pirmą CD „Muzika Lietuvos dailės muziejaus galerijose“. Kolektyvas yra daugelio tęstinių projektų, klasikinės ir šiuolaikinės muzikos festivalių dalyvis. Tai – Pažaislio, „Medvėgalio“, Th. Manno festivaliai, „Muzikos ruduo“, „Marių klavyrai“, „Permainų muzika“, „Iš arti“, „Jauna muzika“, Reinsbergo naujosios muzikos festivalis Vokietijoje ir daugelis kitų. Ansamblis aktyviai koncertuoja ir yra surengęs per 1000 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose, Olandijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje. Dalyvavo Lietuvos nacionalinės televizijos ir radijo laidų įrašuose. Nuo 1998 m. „Vilniaus arsenalas“ įgyvendino nemažai kultūrinių projektų, skirtų muzikos ir kitų menų sąveikoms. Repertuare – kamerinė muzika nuo ankstyvojo baroko iki šiuolaikinių kompozicijų. Ansamblis inicijavo ir atliko daugiau kaip 90 lietuvių kompozitorių premjerų. Išleido 4 kompaktines plokšteles iš ciklo „Erdvės ir laiko atspindžiai“, skirto šiuolaikinei lietuvių kompozitorių kūrybai.