Anykščių menų centras | Surask… ANGELŲ KELIAS Anykščiuose 

Surask… ANGELŲ KELIAS Anykščiuose

25 Lie Surask… ANGELŲ KELIAS Anykščiuose
Print Friendly, PDF & Email

Anykščiai – kur kelią angelai parodo

 

Pagaliau sulaukėte atostogų, ar pasitaikė laisvas savaitgalis? Nedelskite, bet kuo greičiau atvykite į Anykščius! Tik čia surasite pirmąjį Lietuvoje Angelų muziejų! O nuo šiol dar Jums siūlome ir pakeliauti Angelų keliu!

 

Specialiai Jums sudarėme menininkų Osvaldo Neniškio, Marijaus Petrausko, Ritos Matiukaitės-Vasiliauskienės, Indrės Milašiūtės ir kt. kūriniais papuoštą maršrutą, kurį įveikę Angelų muziejuje gausite išskirtinę dovaną!

 

Iš kurios pusės beatvyktumėte į Anykščius, Jus pasitiks miesto puošmena – neogotikinė Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia. Užkopę 33 metrus į aukščiausios Lietuvos bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelę pamatysite nuostabią Anykščių apylinkių panoramą ir rasite Angelą, saugantį bažnyčios papėdėje įsikūrusį miestą. Kūrinio autorė – stiklo dailininkė Justė Kamarauskaitė.

 

Kasoje Jums pasiūlys arba patys paprašykite lankstinuko, kuriame bus parodytas tolimesnis Angelų kelio maršrutas. Jei pirmiau nukeliautumėte į Arklio muziejų, Labirintų parką, „Cosmos“ paukščių taką, rašytojos Bronės Buivydaitės muziejų, Viešbutį-restoraną „Nykščio namai“, Dainuvos nuotykių slėnį, rašytojo Jono Biliūno sodybą-muziejų, ar kavinę „Coffee hill  – ne bėda, lankstinuką gausite ir ten. Svarbiausia – surinkti ne mažiau šešių spaudų lankstinuke ir būtinai aplankyti Angelų muziejų. Tuomet Jau dovana – Jūsų!

 

Šį projektą remia Lietuvos kultūros ministerija ir visi jau paminėti projekto partneriai.

 

Nuotraukos Anykščių menų centro

 

Stiklo dailininkės Justės Kamarauskaitės kūrinys, esantis apžvalgos aikštelėje Anykščių bažnyčios bokšte

Jaunosios tekstilininkės Indrės Milašiūtės kurtos angeliškos supynės, esančios Dainuvos nuotykių slėnyje

 

Skulptoriaus Osvaldo Neniškio skulptūra „Angelų vartai“, esanti rašytojos Bronės Buivydaitės memorialinio namo – muziejaus sode

Lankstinuką galite atsisiųsti čia – Anykščiai, kur kelią angelai parodo..