Anykščių menų centras | Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“ 

Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“

31 Lie Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“
Print Friendly, PDF & Email

Rugpjūčio 17 d. (ketvirtadienį) 21 val. Anykščių koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Vilniaus g. 36)

Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“
Spektaklio pavadinimas: „Keturi metų laikai“
Režisierius: Gela Kandelaki
Aktoriai: Eglė Agota Matulytė, Agnė Aleksiejūnaitė, Greta Dovydaitytė, Adelina Skalandytė, Ingrida Voverytė, Erikas Ribokas, Domas Šiaulytis, Jaunius Balčiūnas, Martynas Tomas Gucevičius.

„Keturi metų laikai“ – tai visai šeimai skirtas rankų šešėlių teatro vaidinimas. Spektaklyje pasakojama meškiuko gyvenimo istorija – nuo pirmo žvilgsnio į pasaulį, iki visiško jo pažinimo. Keturi metų laikai – tai Rėdos ratas, kuriuo rieda ne tik gamta, bet ir kiekvienas iš mūsų – pavasarį prisikeldamas, o žiemą užmigdamas amžino poilsio. Kiekvienas metų laikas atspindi vis kitą mūsų gyvenimo etapą ir atneša vis kitokius išgyvenimus. Taip ir meškiukui kiekvienas metų laikas suteikia vis kitokią gyvenimo prasmę bei patirtį.

Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“ – tai devyni, naujovėmis užsidegę jaunuoliai, suburti doc. Vytauto V. Landsbergio 2014-taisiais metais, studijuojantys Klaipėdos Universiteto Menų Akademijoje. 2015-2017 metais šie būsimieji Lietuvos aktoriai mokėsi aktoriaus meistriškumo bei unikalios rankų šešėlių technikos pas garsų režisierių ir rankų šešėlių teatro (vienintelio tokio pasaulyje) įkūrėją prof. Gela Kandelaki, Gruzijoje, Tbilisyje.

Renginys nemokamas