Piešinių konkursas „Laisvės angelas“ 2017

 

 Artėjant Lietuvos Valtybės atkūrimo dienos 100 metų jubiliejui, skelbėme respublikinį piešinių konkursą „Laisvės angelas“. Sulaukėme daugiau nei 120 piešinių iš visos Lietuvos! Šiandien kviečiame visus B A L S U O T I už labiausiai patinkančius piešinius mūsų facebook paskyroje, nes dalį laureatų išrinksite jūs, dalį – komisija 🙂 JŪSŲ BALSAS LABAI SVARBUS! Nuoširdus ir DIDELIS AČIŪ visiems dalyvavusiems!

 

 SĄLYGOS

 

Anykščiuose yra įsikūręs pirmasis Lietuvoje Angelų muziejus. Džiugina tai, kad ne vienas lankytojas su didele meile muziejui dovanoja ir savo širdies angelą, paties sukurtą, ar iš menininko rankų įsigytą. Kviečiame ir Jus nupiešti angelą ir atsiųsti muziejui. Gauti piešiniai bus įkelti į Angelų muziejaus facebook paskyrą.

 

 Prizai: laureatų laukia prizai, o visų dalyvavusių NEMOKAMAS apsilankymas muziejuje!

Konkurso sąlygos: amžiaus grupės 1-4, 5-8, 9-12 klasių moksleiviai; Piešinio dydis – ne didesnis nei A4; Dalyvio kontaktiniai duomenys – kitoje piešinio pusėje vardas, pavardė, amžius, adresas, kontaktinis tel. nr., kontaktinis el. pašto adresas; Piešinio technika – įvairi – grafika, tapyba, karpiniai – viskas, kas jūsų fantazijoje 🙂

 

Trukmė: kovo 10 – spalio 27 d.

 

Laureatai: Dalį laureatų išrinksite patys – piešiniai bus skelbiami Angelų muziejaus facebook paskyroje, kur už juos galėsite balsuoti spaudžiant „patinka“ mygtuką. 50  daugiausiai „patinka“ paspaudimų sulaukusių dalyvių piešinių bus eksponuojami parodoje Angelų muziejuje. Dalį laureatų išrinks komisija. 5 daugiausiai balsų surinkę piešinių autoriai (kiekvienoje grupėje) bus apdovanoti prizais.