Pasakų konkursas 2016

2016 metai

Anykščių menų centras jau antrus metus pakvietė 1-9 klasių moksleivius kurti pasakas apie Anykščius. Gavome per 50 pasakų iš visos Lietuvos. 1-4 klasių moksleiviai sukūrė 31 pasaką, 5-7 klasių moksleiviai – 15 pasakų, o 8-9 klasių moksleiviai – 6 pasakas.

Komisija, kurią sudarė rašytojai Milda Telksnytė ir Vygandas Račkaitis, bei Anykščių menų centro atstovė Rita Babelienė, išrinko įdomiausias, geriausias pasakas.

 

Laureatais tapo:

1-4 klasių amžiaus grupėje:

  1. Leticija Mikulėnaitė, Panevėžio r. Dembavos progimnazijos 3 klasės moksleivė – Eiliuota pasaka,,Anykščiai šiandien”.
  2. Eimantas LabuckasIgnalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 4b klasės mokinys, pasaka „Kometa Puntukas“.
  3. Karina Mikušauskaitė, Kauno raj. Ringaudų pradinė mokyklos 4a klasės moksleivė, pasaka “Angeliuko kelionė į Anykščių kraštą“ ir Erlandas Zubkas, Panevėžio pradinė mokyklos 3 klasės moksleivis – pasaka „Pasakėlė apie Laimės žiburį“.

 

5-7 klasių amžiaus grupėje laureatais tapo:

  1. Rūta BeležentytėAlytaus Šaltinių pagrindinė mokyklos 5a klasės moksleivė – pasaka “Lauktuvės Lietuvai”.
  2. Roberta JurpalytėRadviliškio Gražinos pagrindinė mokyklos 6b klasės moksleivė pasaka „Kaip žvėrys skruzdes įdarbino“.
  3. Aivita ČiūraitėPanevėžio r. Naujamiesčio gimnazijos 5 klasės mokinė, pasaka “Stebuklinga kelionė” ir Monika TarasevičiūtėKauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos 5c klasės mokinė – pasaka “Angelo pasaka”.

 

7-9 klasių amžiaus grupėje laureate tapo:

  1. Gabija VasiliauskaitėKauno technologijos universiteto gimnazijos 9 A klasės moksleivė – pasaka „Angeliukė Anykštė“.

 

Nuoširdžiai sveikiname laureatus ! 🙂

 

Visų dalyvių pasakos

Ainius Užalinskas

Aistė Kudrauskaitė

Arnas Vepštas

Augustas Zulonas

Beatričė Vanagaitė

Birutė Venslavičiūtė

Dovas Samėnas

Egistina Volskytė

Eglė Maniokaitė

Eglė Sidorenkaitė

Elija Dausaitė

Emilija Sabulytė

Erlandas Zubkas

Erlandas Zubkas2

Erlandas Zubkas3

Gabija Kireilytė

Gabija Tuomaitė

Gabrielius Usevičius

Gretė Petronytė

Gustas Ramonenka

Herkus Grigaravičius

Izabelė Skupaitė

Kamilė Giedraitytė

Luka Rimkūnaitė

Mantas Kireilis

Marija Briedytė

Martynas Grybė

Matas Marčiulionis

Mėja Reingardtaitė

Milėja Rimšaitė

Mintartas Bradauskas

Nojus Jokūbaitis

Paulina Pranauskaitė

Paulina Pranauskaitė2

Pijus Grajauskas

Tomas Galicinas

Ugnė Juškevičiūtė

Ugnė Kubiliūtė

Urtė Rimkutė

Vakarė Kiaunytė

Vakarė Skirmantaitė

Viltė Mačiulytė

Žygimantas Simonas Gaudėšius