Anykščių menų centras | Kviečiame keliauti Angelų keliu! 

Kviečiame keliauti Angelų keliu!

30 Geg Kviečiame keliauti Angelų keliu!
Print Friendly, PDF & Email

Surask… Angelų kelias Anykščiuose

Anykščiai kaip tik ta vieta, kur galima smagiai praleisti laiką su šeima ir sužinoti bei pamatyti daug naujų įdomių dalykų. Kviečiame keliauti „Angelų keliu“: tai smagus maršrutas visai šeimai, jis veda į Angelų muziejų, kur Jūsų laukia prizas!

Ką turite daryti? Atvykę užeikite į Anykščių turizmo ir verslo informacijos centrą ir paprašykite „Angelų kelio“ lankstinuko. Jei kelionei į Anykščius ruošiatės iš anksto, galite atsispausdinti lankstinuką patys (Angelų kelio lankstinukas A4)

Specialiai Jums sudarėme menininkų Osvaldo Neniškio, Marijaus Petrausko, Ritos Matiukaitės-Vasiliauskienės, Indrės Milašiūtės, Justės Kamarauskaitės ir kt. kūriniais papuoštą maršrutą. Juo keliaudami įkopsite į  Apžvalgos aikštelę Anykščių Šv. Mato bažnyčios bokšte, aplankysite Arklio muziejų, Labirintų parką su Apverstu namu, „Cosmos“ paukščių taką, rašytojos Bronės Buivydaitės muziejų, Dainuvos nuotykių slėnį, rašytojo Jono Biliūno sodybą-muziejų, galėsite papietauti viešbutyje-restorane „Nykščio namai“ ar išgerti angeliškos kavos kavinėje „Coffee hill . Šiuose objektuose paprašykite apsilankymą patvirtinti spaudu. Svarbiausia – surinkti ne mažiau šešių spaudų lankstinuke ir būtinai aplankyti Angelų muziejų. Tuomet Jau dovana – Jūsų!

Anykščių menų centro informacija

Tel. 8-381-51447; +370-630-08100