Koncertas „Vivaldis. Metų laikai“ NUKELIAMAS Į GRUODŽIO 27 d.

29 Spa Koncertas „Vivaldis. Metų laikai“ NUKELIAMAS Į GRUODŽIO 27 d.
Print Friendly, PDF & Email

Gruodžio 27 d. (ketvirtadienį) 18 val. Koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Vilniaus g. 36) koncertas „Vivaldi. Metų laikai“.

 

Atlikėjos: Viktorija Čepinskienė (smuikas) ir Giedrė Špečkauskaitė (fortepijonas)

 

Bilieto kaina – 5 Eur

 

Vivaldi. Metų laikai

 

Laikas bega nenumaldomai greitai. Diena veja dieną, o metai – metus … Visus mielai kviečiame stabtelėti, užsimerkti ir pasinerti į stebuklingą ir amziną Vivaldi ciklą – „Metų laikai“ ir per vieną valandą išgyventi nuostabiausias keturių sezonų akimirkas. Koncerto metu kitu kampu girdėsite atliekamą klasika tapusį šedevrą. Smuikininkė Viktorija Čepinskienė ir pianistė Giedrė Špeckauskaitė – smuiku ir fortepijonu perteiks paties kompozitoriaus parašytų sonetų nuotaikas…

 

Viktorija Čepinskienė – tarptautinių konkursų laureate, yra koncertavusi su Lietuvos valstybiniu simfoniu orkestru, Novosibirsko simfoniniu orkestru, Šiaulių, Klaipėdos kameriniais orkestrais, Camerata Palatina Vilnensis orkestru ir kitais. Koncertuoja kaip solistė, taip pat kartu su trio „14 stygų“ bei kitais atlikėjais.

 

Giedrė Špeckauskaitė yra dalyvavusi įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, kuriuose pelnė prizines vietas. Dirba legendinio Lietuvos dainininko V. Prudnikovo vokalo klasėje ir koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje.