Anykščių menų centras | Angelų muziejuje atidaryta Dovilės Gudačiauskaitės projekto paroda „11 000 virgins“ 

Angelų muziejuje atidaryta Dovilės Gudačiauskaitės projekto paroda „11 000 virgins“

28 Bir Angelų muziejuje atidaryta Dovilės Gudačiauskaitės projekto paroda „11 000 virgins“
Print Friendly, PDF & Email

Birželio 27 d. Angelų muziejuje–Sakralinio meno centre atidaryta dailininkės, tekstilininkės, dizainerės Dovilės Gudačiauskaitės projekto paroda „11 000 virgins“. Parodoje taip pat pristatomi specialiai sukurti Lauros Sodeikaitės keramikos darbai, bei pavieniai autorių Jelenos Škulienės ir Indrės Kupstienės (bendras darbas), Žymantės Poškaitės, Giedrės Bardziliauskės darbai. Projekto logotipą sukūrė dizainerė Dovilė Džervutė, fotografijos autoriai Aistė Valiūtė, Daumantas Plechavičius. Parodos atidarymo metu autorę sveikino būrys draugų iš Vilniaus, taip pat gražių žodžių negailėjo į Anykščius atvykęs brolis. Kanklėmis grojo Lina Žilinskaitė, jai pritarė kontratenoras Vaidas Bartušas.

Paroda veiks iki liepos 19 d.

 

Nuotraukos Anykščių menų centro

Daugiau akimirkų –>>> čia

 

 

11 000 virgins – kūrybinis, tarpdisciplininis, tęstinio meno ir dizaino projektas.

 

Dovilė Gudačiauskaitė buvo pastebėta ir tapo populiari 2007-taisiais, pristačiusi savo trečiąją kolekciją „GUD Pret-a-Porter“. Pirmuosius Dovilės drabužių modelius įkvėpė japonų non-finito estetika: skirtingos tekstūros, daug sluoksnių ir asimetriškos konstrukcijos. Pagrindiniai dizainerės atspirties taškai – žaismingumas ir konceptualumas, išreikšti įvairiuose klasikinio, romantinio, sportinio ir minimalistinio stilių deriniuose.

 

Pastaruosius keletą metų Dovilė labiau pastebima tekstilės ir šiuolaikinio meno nei mados kontekste. Ji rengia asmeninius pasirodymus ir dalyvauja pristatymuose kartu su kitais dizaineriais Lietuvos ir užsienio galerijose bei specifinėse erdvėse. Dovilė dalyvauja įvairiuose meno projektuose, kuria kostiumus teatrui, taip pat yra Vilniaus dizaino kolegijos lektorė Eksperimentinės mados katedroje.

 

Šaltinis: https://grownupsdesign.com/pages/designer

 

Renginio Facebook nuoroda