Anykščių menų centras | JUNGTINĖ MANDALŲ IR GĖLIŲ PARODA – ŠVIESOS IR SPALVŲ HARMONIJA 

JUNGTINĖ MANDALŲ IR GĖLIŲ PARODA – ŠVIESOS IR SPALVŲ HARMONIJA

08 Sau JUNGTINĖ MANDALŲ IR GĖLIŲ PARODA – ŠVIESOS IR SPALVŲ HARMONIJA
Print Friendly, PDF & Email

Nuo sausio 13 dienos  iki vasario 14 dienos Anykščių koplyčioje buvo eksponuojma JUNGTINĖ MANDALŲ IR GĖLIŲ PARODA –  ŠVIESOS IR SPALVŲ HARMONIJA

IRINA ALEKSANDROVNA PETROSIANC – PROFESIONALI MUZIKANTĖ, PEDAGOGĖ IR KŪRYBINĖS MOKYKLOS, ĮSIKŪRUSIOS MASKVOJE, VADOVĖ. ŠIOS MOKYKLOS TIKSLAS – PER KŪRYBĄ ATSKLEISTI GERIAUSIUS BŪDO BRUOŽUS IR PAŽINTI SAVE.

PRISTATOME JUMS IRINOS ALEKSANDROVNOS  PIEŠTAS MANDALAS BEI GĖLIŲ FOTOGRAFIJAS,KURIAS TAPYBIŠKAI APIPAVIDALINO JOS MOKINIAI-VILNIAUS KŪRYBINĖ GRUPĖ. BENDRA KŪRYBA PASITELKUS SKIRTINGAS TECHNIKAS, KIEKVIENOJE MANDALOJE IR GĖLIŲ FOTOPAVEIKSLUOSE HARMONINGAI SUSKAMBA YPATINGAIS SPALVŲ TONAIS IR  ATSPALVIAIS.

SANSKRITO KALBA ŽODIS „MANDALA“ REIŠKIA RATĄ, BENDRUOMENĘ ,RYŠĮ. TAI UNIVERSALUS PASAULIO VISUMOS, SVEIKATOS IR SĖKMĖS SIMBOLIS.

MANDALA – YRA TAISYKLINGOS FORMOS GEOMETRINĖ KOMPOZICIJA, SIMBOLIŠKAI VAIZDUOJANTI TAM TIKRĄ DVASINĘ, PSICHOLOGINĘ AR KOSMINĘ TVARKĄ. JOJE ATSISPINDI VISOS VISATOS ARBA ATSKIRŲ JOS DALIŲ PILNATVĖ.

NORIME PASIDALINTI SU JUMIS IRINOS PETROSIANC IR JOS MOKINIŲ APIPAVIDALINTOMIS MANDALOMIS BEI GĖLIŲ FOTOPAVEIKSLAIS. KVIEČIAME JUS PASINERTI Į ŠVIESOS IR HARMONIJOS PASAULĮ.

VILNIAUS KŪRYBINĖ GRUPĖ