Anykščių menų centras | Ir vėl kviečiame keliauti Angelų keliu! 

Ir vėl kviečiame keliauti Angelų keliu!

30 Geg Ir vėl kviečiame keliauti Angelų keliu!
Print Friendly, PDF & Email

Surask… Angelų kelias Anykščiuose

Nuostabus vasariškas oras vilioja kuo daugiau laiko praleisti gamtoje. Žalias miestas Anykščiai kaip tik ta vieta, kur galima smagiai praleisti laiką su šeima ir sužinoti bei pamatyti daug naujų įdomių dalykų. Kviečiame keliauti „Angelų keliu“: tai smagus maršrutas visai šeimai, jis veda į Angelų muziejų, kur Jūsų laukia prizas!

Ką turite daryti? Atvykę užeikite į Anykščių turizmo ir verslo informacijos centrą ir paprašykite „Angelų kelio“ lankstinuko. Jei kelionei į Anykščius ruošiatės iš anksto, galite atsispausdinti lankstinuką patys (Angelų kelio lankstinukas A4)

Specialiai Jums sudarėme menininkų Osvaldo Neniškio, Marijaus Petrausko, Ritos Matiukaitės-Vasiliauskienės, Indrės Milašiūtės, Justės Kamarauskaitės ir kt. kūriniais papuoštą maršrutą. Juo keliaudami įkopsite į  Apžvalgos aikštelę Anykščių Šv. Mato bažnyčios bokšte, aplankysite Arklio muziejų, Labirintų parką su Apverstu namu, „Cosmos“ paukščių taką, rašytojos Bronės Buivydaitės muziejų, Dainuvos nuotykių slėnį, rašytojo Jono Biliūno sodybą-muziejų, galėsite papietauti viešbutyje-restorane „Nykščio namai“ ar išgerti angeliškos kavos kavinėje „Coffee hill . Šiuose objektuose paprašykite apsilankymą patvirtinti spaudu. Svarbiausia – surinkti ne mažiau šešių spaudų lankstinuke ir būtinai aplankyti Angelų muziejų. Tuomet Jau dovana – Jūsų!

Anykščių menų centro informacija

Tel. 8-381-51447; +370-630-08100