Anykščių menų centras | Edukaciniai užsiėmimai 
 

Edukaciniai užsiėmimai

IMPROVIZACIJOS 3D PIEŠTUKU

Gėlės, angelai, baltos ledo snaigės 3D pieštuko pagalba gimsta tiesiog tavo rankose. Kūrybinių dirbtuvėlių metu kviečiame pasigaminti raktų pakabukus, originalias žvakides ar žaisliukus, kurie papuoš jūsų namus.

Programa pritaikoma įvairaus amžiaus grupėms, dalyvių skaičius – iki 12 asmenų. Būtina išankstinė registracija.

Kaina 5 EUR / asm.

 

Rezervacija

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „ATVIRUKAI“

Nustebinkite artimuosius šiltu, jaukiu rankų darbo atviruku. Angelų muziejuje, naudojant įvairias grafikos technikas, sukursite unikalių asmeninių ar proginių atvirukų.

Programa pritaikoma įvairaus amžiaus grupėms, būtina išankstinė registracija.

Kaina 2 EUR / asm.

 

 

Rezervacija

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „MEDINĖ IKONĖLĖ“

Ar žinote kas yra ikona? Norėtumėte turėti savo kelionių talismaną? Atvykę į Angelų muziejų-Sakralinio meno centrą pasigaminkite asmeninę kelioninę ikonėlę. Jauki, medinė jūsų rankomis sušildyta mažutė ikona su pasirinktu šventojo arba angelo atvaizdu lydės ir saugos jus nuo negandų, atspindės jūsų svajones ir viltis.

Programa pritaikoma įvairaus amžiaus grupėms, būtina išankstinė registracija.

Kaina 2 EUR / asm.

 

Rezervacija

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „KALĖDŲ PRAKARTĖLĖ“

Ar tikite tuo, jog pasaulyje egzistuoja Kalėdų dvasia? Nors ji nematoma, rankomis negalima paliesti jos šilumos ir akimis pamatyti visų stebuklų, bet atvykę  į Angelų muziejaus edukacinį užsiėmimą „Kalėdų prakartėlė“ tikrai pajusite jos egzistavimą. Artėjant  didžiausioms metų šventėms sunkiausia užduotis vaikams – laukti. Mes siūlome imtis veiklos ir patiems pasigaminti originalią kalėdinę prakartėlę. Prakartėlės gamyba – tai išskirtinė proga skirti laiko susikaupimui ir meditacijai, o užgimimo stebuklo sulaukus jūsų sukurta prakartėlė nušvis begaliniu džiaugsmu.

Programa pritaikoma įvairaus amžiaus grupėms, būtina išankstinė registracija.

Kaina 2 EUR / asm.

 

Rezervacija

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS “VITRAŽAS ANT STIKLO”

Vitražas – viena įstabiausių monumentaliosios dekoratyvinės dailės šakų. Skaidrus ryškiaspalvio stiklo spindesys, pro vitražą patenkančios įvairiaspalvės šviesos kuriami optiniai stebuklai, užburianti stiklo magija, alchemija, paslaptis… Nuolatinė šviesos ir spalvų metamorfozė. Vitražo menininkas – šviesos dailininkas, jis kuria spalvotos šviesos paveikslą, kuris erdvėje tampa lyg savotiška šviesos muzika. Kviečiame ir jus sukurti savo spalvines variacijas ant stiklo.

Programa pritaikoma įvairaus amžiaus grupėms, būtina išankstinė registracija.

Kaina 5 EUR

 

Rezervacija

EDUKACINIS ŽAIDIMAS  „ATRASK MUZIEJŲ ŽAISDAMAS“ 

Užsiėmimo tikslas – pasyvius muziejaus lankytojus-stebėtojus paversti aktyviais dalyviais-tyrėjais. Užsiėmimo dalyviai per aktyvią veiklą susipažįsta su muziejaus eksponatais, gauna naujos informacijos apie menininkus, sprendžia kryžiažodžius, fotografuoja, ieško skirtumų, keliauja labirintu, pristatinėja rezultatus draugams, diskutuoja. Taikoma metodika padeda praplėsti savo galimybių ribas, išbandyti save naujame vaidmenyje. Aktyvi veikla skatina smalsumą, kūrybiškumą, keičia požiūrį į muziejų.

Užduočių sudėtingumas parenkamas pagal amžiaus grupes, užsiėmimas pritaikytas ir mišraus amžiaus grupėms. Būtina išankstinė registracija.

Kaina 2 EUR / asm.

 

 

 

 

Rezervacija

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS  „SAPNŲ ANGELAS“ 

Ar kas nors naktimis saugo tavo sapnus? O norėtum? Tuomet keliauk į Angelų muziejų, išmok pynimo paslapčių ir iš veltinio bei įvairiaspalvių karoliukų ir virvelių susikurk Sapnų Sergėtoją, kuris naktimis saugos tavo sapnus.

Programa pritaikoma įvairaus amžiaus grupėms, būtina išankstinė registracija.

Kaina 2 EUR / asm.

 

Rezervacija

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „EBRU“

Kviečiame išbandyti piešimą ant vandens (Ebru). Tai maloniai nuteikiantis, atpalaiduojantis nuo visų įkyrių minčių, paneriantis į tikrą meditaciją užsiėmimas ir smagiausia – tam nereikia jokių meninių sugebėjimų. Nepakartojamą piešinį galima sukurti vos per keletą minučių ir parsinešti jį namo!  Laukiame visų, kurie su draugais, kolegomis ar šeima nori malonioje aplinkoje įdomiai praleisti laiką. Užsiėmimai vyksta Koplyčioje–Pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Vilniaus g. 36, Anykščiai). Viename užsiėmime gali dalyvauti ne daugiau kaip 20 asmenų, nuo 7 metų amžiaus. Užsiėmimo trukmė apie 1,5 val. Kaina – 5 EUR vienam asmeniui. Registruotis iš anksto tel. 8 381 54432; 8 686 47096;  el. p.:anyksciukoplycia@gmail.com

 

 

Rezervacija

Edukacinis užsiėmimas

 

Trukmė

 

MEDINĖ IKONĖLĖ 1 val.
ATVIRUKAS 1 val.
KALĖDŲ PRAKARTĖLĖ 1 val.
SAPNŲ ANGELAS 1 val.
ATRASK MUZIEJŲ ŽAISDAMAS 1 val.

Kaina

 

– Suaugusiems 4,00 EUR

– Moksleiviams, studentams, pensininkams 3,50 EUR

– Asmenims turintiems negalią  3 EUR

(kainos pateiktos su muziejaus lankymo kaina)

VITRAŽAS ANT STIKLO 1 val.
IMPROVIZACIJOS 3D PEŠTUKU 1 val.

– Suaugusiems 7 EUR

– Moksleiviams, studentams, pensininkams 6,50 EUR

– Asmenims turintiems negalią  6 EUR

(kainos pateiktos su muziejaus lankymo kaina)

EBRU. PIEŠIMAS ANT VANDENS 1.5 val.

5 Eur / 1 asm.

PASTABA: Rugsėjo – balandžio mėnesiais edukaciniai užsiėmimai vyksta pirmadieniais – šeštadieniais, o gegužės – rugpjūčio mėnesiais pirmadieniais – penktadieniais (savaitgaliais nevyksta)

Edukaciniams užsiėmimams iš anksto registruotis čia