Anykščių menų centras | Dalyvaukite akcijoje „Aš esu Anykščiai“! 

Dalyvaukite akcijoje „Aš esu Anykščiai“!

25 Bir Dalyvaukite akcijoje „Aš esu Anykščiai“!
Print Friendly, PDF & Email

Kviečiame sudalyvauti Pasaulio anykštėnų bendrijos, kartu su jaunaisiais anykštėnais savanoriais organizuojamame foto projekte  „Aš esu Anykščiai“! Taip pat kviečiame prisidėti renkant portretus (parašykite mums adresu p.anykstenai@gmail.com).

Iš tūkstančių anykštėnų portretų bus daromi įvairūs nuotraukų koliažai, kuriuos bus galima pamatyti Anykščių miesto šventės ir IX Pasaulio anykštėnų suvažiavimo metu.

Anykščiai – tai ne tik graži gamta, kultūros ir turizmo objektai, bet ir gyventojai. Jei esi širdyje anykštėnas, nesvarbu ar čia gimęs ir užaugęs, ar tik neseniai atsikraustęs čia gyventi, o gal dažnai užsukantis čia pabūti arba esi kilęs iš Anykščių, bet dabar gyveni kitur – Tu esi svarbi Anykščių dalis!

Siųskite savo portretinę nuotrauką el. pašto adresu as.esu.anyksciai@gmail.com (ir paraginkite tai padaryti savo kaimyną!). 

Laiške prašome parašyti savo vardą, pavardę ir bendruomenę arba organizaciją, kurią atstovaujate arba tiesiog parašyti, kad esate anykštėnas(-ė). Taip pat prašome patvirtinti, kad sutinkate, jog Jūsų atvaizdas būtų naudojamas projekto tikslams (koliažui), kuri bus rodoma viešai. („Sutinku ir leidžiu savo nuotrauką naudoti atvaizduojant Anykščių vaizdus fotografijomis bei rodyti šias kompozicijas viešai. Patvirtinu, kad nuotrauka, kurią įkėliau, yra mano portretas, ir ši nuotrauka yra mano nuosavybė“).

Vienas asmuo prašomas atsiųsti vieną nuotrauką.