Anykščių menų centras | Aštuntasis festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ koncertas 

Aštuntasis festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ koncertas

02 Rgs Aštuntasis festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ koncertas
Print Friendly, PDF & Email

Rugsėjo 19 dieną VIII festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ aštuntasis koncertas vyko Angelų muziejuje – Skaralinio meno centre (Vilniaus g. 11, Anykščiai). Tai džiazo koncertas, skirtas TURIZMO NAKČIAI. Atlikėjai: INFILTRATORS TRIO. Bilieto kaina 4 Eur.

Siekiant įgyvendinti ekstremalios situacijos saugumo reikalavimus, prašome atvykti 1015 min. iki renginio.

          Renginio vieta – Angelų muziejus – Sakralinio meno centras
          Bilieto kaina  – 4 Eur
          Festivalį iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba
TRIO INFILTRATORS:
Jan Maksimovič – saksofonas, gyva elektronika
Dmitrij Golovanov – fortepijonas,  klavišiniai, gyva elektronika
Arkadij Gotesman – būgnai, perkusija
Vieni ryškiausių ir giliausių Lietuvos džiazo improvizatorių, išsiskiriantys savo unikaliu akustinių instrumentų ir „gyvai“ valdomos elektronikos skambesiu. Trio Infiltrators muzika – tai visiškai nenusakomas ir nenuspėjamas gryno kūrybiškumo aktas, kupinas išminties, dvasingumo ir energijos.
„Infiltrators trio“ yra daugiau nei džiazas. Kiekvienas šio magiško trio muzikantas yra daugiau nei džiazo muzikantas. Bandyti įvilkti jų kuriamą muziką į žanro drabužį reikštų atimti iš klausytojo galimybę išgyventi beribiškumą, begalybę, kuri veriasi su kiekvienu „Infiltrators trio“ garsu. Eksperimentinė muzika, laisvojo džiazo ir ambient susitikimas – kaip bepavadintum, jokie terminai ar sąvokos nėra pakankamos tam, kas gimsta iš bežodės erdvės. Genialus būgnininkas, perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, saksofono perfekcionistas Janas Maksimovičius ir bene geriausias Lietuvos klavišininkas Dmitrijus Golovanovas susitinka ne tam, kad atsirastų nauja muzikinė sąvoka, ne tam, kad dar vienas trio įsilietų į džiazo muzikos kontekstą, ne tam, kad sudrebintų, sukrėstų ar nuramintų patogiai sėdintį muzikos gurmaną. Jie susitinka tam, kad bet kokie klišė, stereotipas ar įsivaizdavimas, kurį iš anksto turi galvoje eidamas į koncertą sudužtų kaip banga į molą. Kad parodytų, jog bet koks stereotipas neatsilaikys prieš čia ir dabar gimstančią harmoniją. Muzikos gurmanas gauna ne tik išskirtinį delikatesą. Jis išgyvena visą jo atsiradimą, ne tik regėdamas kaip trys virtuozai tveria savitą muzikinį pasaulį, bet ir pats būdamas neatskiriama to pasaulio dalimi. Būdamas Infiltruotuoju.
Gyvas pasirodymas: