Anykščių menų centras | Angelų muziejuje seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su anykštėnais 

Angelų muziejuje seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su anykštėnais

30 Kov Angelų muziejuje seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su anykštėnais
Print Friendly, PDF & Email

 

2017 m. kovo 29 d. Anykščiuose viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministras Kęstutis Navickas.

Vizitas Anykščiuose prasidėjo Seimo Pirmininko susitikimu su AB „Ažuožerių sodai“ direktoriumi Jonu Janišiumi ir ŽŪK „Ažuožerių sultys“ vadovu Regimantu Butvydu, darbuotojais. Seimo Pirmininkui ir jo patarėjai Daliai Vencevičienei buvo papasakota apie Ažuožeriuose auginamų obuolių rūšis, čia pat spaudžiamas sultis. Taip pat aprodyti ir obuolių sandėliai, papasakota apie galimas ateities perspektyvas.

Iš Ažuožerių svečiai pajudėjo į Vikonių kaimą, Anykščių rajone, kur įsikūręs ūkininko Audriaus Juškos ūkis. Svečiai aplankė naujai statomus šiltnamius, kuriuose bus auginami agurkai ir pomidorai. Susitiko ir su ūkyje dirbančiais darbuotojais.

Po Seimo Pirmininko priėmimo rajono Savivaldybėje, Angelų muziejuje – Sakralinio meno centre vyko susitikimas su visuomene. Gausiai susirinkę Anykščių rajono gyventojai turėjo klausimų ne tik Seimo Pirmininkui V. Pranckiečiui, bet ir Aplinkos ministrui K. Navickui. Jų buvo teirautasi apie daugiabučių namų renovavimą, tarpinstitucinį bendradarbiavimą, dvinarę įmoką už komunalinių atliekų tvarkymą.

Apibendrindamas susitikimą V. Pranckietis prašė anykštėnų būti aktyviais ir kalbėti apie kylančias problemas, pateikti savo klausimus ne tik žodžiu, bet ir raštu.

Anykščių r. savivaldybės informacija

Nuotraukos Anykščių menų centro