Anykščių menų centras | Angelų kelio parodos atidarymas Latvijoje 

Angelų kelio parodos atidarymas Latvijoje

28 Lie Angelų kelio parodos atidarymas Latvijoje
Print Friendly, PDF & Email

„Angelų kelias“ veda į Latviją

Lietuvos kultūros tarybos remiamo Anykščių menų centro projekto „Surask… Angelų kelias“ veiklos organizuojamos ir Latvijoje. Zasa miestelyje (Jekapils novada) įsikūrusiame amatų centre „Rūme“ parengta paroda „Po angelo sparnu“. Parodos autorės Margarita Milašienė, Indrė Milašiūtė ir Rita Tulušienė.

Įdomu tai, kad ir Zasa miestas ir Anykščiai tą pačią dieną švenčia miesto gimtadienį. O „Rūme“ amatų centras ir Anykščių angelų muziejus įkurti panašiu metu ir gyvuoja jau beveik dešimt metų. Paroda atidaryta liepos 27 dieną ir veiks iki rugpjūčio 30 dienos. Ekspozicijoje – keturiasdešimt Angelų muziejaus eksponatų: medžio skulptūros, keramikos darbai, naujausi paveikslai. Ačiū visų kūrinių autoriams! O parodos atidaryme dalyvavo pačių naujausių paveikslų autorės – dailininkės iš Vilniaus: Sigita Jakutytė, Rita Krupavičiūtė, Agnė Varpukevičiūtė.

„Rūme“ amatų centras nuolat rengia plenerus, kūrybines dirbtuves, čia dažni svečiai  – dailininkai iš Rokiškio, šį kartą jie atvyko tapyti Zasos miestelio vandens malūno langinių.  Parodos atidarymo metu jungtinis lietuvių choras iš Anykščių, Rokiškio ir Vilniaus sugiedojo Tautinę giesmę ir iškėlė Lietuvos vėliavą.

Angelų muziejaus vedėja Rita Tulušienė

Nuotraukos Anykščių menų centro